Plastik Bahçe Kamelya

Popüler
Plastik Bahçe Kamelya

Bahçe plastik kamelya modellerimizin hepsi sağlamlığı, dayanıklığı ve pratik kurulumuyla üstün avantajlar sunar. Bahçe kamelya çeşitleri olarak kare, altıgen, sekizgen, dikdörtgen gibi farklı şekillerde kurulabilmektedir.

Parklarda, piknik yerlerinde, sitelerimizin bahçelerinde, dış mekanlarda dinlenmek amacıyla kullandığımız, üstü kapalı içinde oturma yerleri bulunan ve kurulum amacına, zevkimize veya zemine göre çeşitli modellerde yapılan plastik kamelya, yoğunluk ve yorgunluğumuzu atacağımız özel mekan olarak yaşamımızda yer almaktadır. Plastik bahçe kamelya kurulacak yer model çeşitliliğine karar verildikten sonra fiyatları tam netleşmektedir. Uygulama yapılacak yerin montaj işlemi olup olmadığı ne tür ebatta ve modelde plstik kamelya istediğinz hakkında detaylı bilgiler verildikten sonra kamelya fiyatları belirlenmektedir. Plastik bahçe kamelya kurulacak yer hakkında bizler ile iletişime geçerseniz sizlere uygulama yapılacak kamelya model hakkında ve fiyatları konusunda tavsiye ve yardımcı olabiliriz.

Plastik Kamelya Sistem Montajı

25 cm’lik plastik modüller, çelik saplamaya modüllerin içindeki kanallarından sokularak birleştirilir ve dikme profildeki kanallara plastik somunlar ile montajı yapılır. Dikmenin dört kenarında bulunan kanallar vasıtasıyla çit’e 360 derecelik yön de sağlanabilir. Bu sayede dört ayrı yöne çit çevrilebilir. Bahçe plastik çitler, Alüminyum dikme profile galvanizli, çelik ve akıllı vidalar sayesinde tutturulur. Alüminyum dikmeler sert zemine alüminyum döküm taban ile montajı yapılır. Alüminyum döküm tabanın yere montajında 10 cm galvanizli çelik dübel kullanılır. Dikme profilin üzerine 20*100 alüminyum profil montajı yapılır. Bu profilin üzerine 30 derece eğim verilmiş olan rampalar ile birlikte 40*40 demir profiller ile iskelet oluşturulur. Demir profillerin üzerine akıllı vidalar ile lambiri, şilte ve şıngılın montajı yapılır. Alüminyum döküm tabanın sert zemine montajında kullanılan trifon çelik dübel vidalar, plastik kapak ile kapatılır.

Bahçe Kamelya Ürün Galerisi
1.111
Whatsapp
Merhabalar!
Başakçit Yetkilisi olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?
1