Plastik Ferforje Korkuluk

Plastik Ferforje Korkuluk

Dekoratif Plastik Korkuluklar fabrikadan halka satıştır. Ayrıca üretimini sağladığımız Plastik Korkuluk Çitler yapısından dolayı da çevreye zarar vermeden estetik bir görünüm kazanımı sağlamış oluyoruz. Plastik çit alanında da geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız isteğinize özel çözümler de üretmektedir. Okul, villa gibi bir çok yerde dekoratif, sağlam ve şıktır. İstenirse ışıklandırma sistemi rahatlıkla bağlanabilmektedir. Montajı çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Plastik Ferforje korkuluk sistemlerinin kullanım alanları çok geniş bir yer sağlamaktadır. Villa pencere önü için dekoratif bir görünüm sağlarken ayrıca korkuluk vazifesi görmektedir. Okul bahçelerine, villa bahçe duvar üstü uygulamalarımız gayet başarılı sonuçlar vermektedir. Havuz kenarlarına, nem rutubetin olduğu yerlerde plastik sistemler daha çok tercih edilmesi mantıklıdır. Plastik ferforje ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

Plastik Korkuluk Özellikleri

Polipropilen (PP) hammadde kullanılarak standart desen kalıplarla üretilen, galvanizli çelik bağlantı elemanlarıyla mukavemet kazandırılmış çit sistemleridir. UV katkılı Yüksek Yoğunlukta Polipropilen Hammadde sayesinde paslanmaz, boya bakım gerektirmez ve iklim koşullarına karşı dayanıklıdır. Monomer Propilenin polimer haline gelmesiyle oluşan Polipropilen; asit, baz ve yüksek ısıya karşı çok dirençlidir. Nemin yoğun olduğu sahil kasabalarında, yaz aylarında hava sıcaklıklarının fazla olduğu bölgelerde bile gönül rahatlığıyla kullanılır. Plastik ferforje korkuluk sistemleri -70°C ve +70°C kadar dayanıklılık göstermektedir. Böylelikle renklerinde solma, aşınma gibi unsurlar meydana gelmez. En önemli özelliklerinden biri de dayanıklı ve estetik oluşudur. Birçok renk çeşidiyle beğeninize sunulmaktadır. Aynı zamanda paket sistemimizle kurulumu ve nakliyesi oldukça kolaydır. Plastik ferforje uygulanacak yerlere göre model yapılarına göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Plastik ferforje uygulama yapılacak yerler için model seçimi ve fiyatları hakkında en doğru güncel bilgi için bizim ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ürün Özellikleri
  • Esnek yükseklik
  • 100 cm genişlik standart
  • %100 yerli üretim
  • Renk seçenekleri
  • Boya gerektirmez
  • Çevre Dostu
Ürün Galerisi
1.346
Whatsapp
Merhabalar!
Başakçit Yetkilisi olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?
1