Malatya Köprü Plastik çit

Malatya Köprü Plastik çit

Malatya ilimizdeki akarsu etrafına güvenlik amaçlı yapmış olduğumuz korkuluk sistemidir.

Plastik çit forferje çalışmamız gece görünürlüğün artırmak için ışıklandırma sistemi yapılmıştır. Bulunduğu ortama uyumlu bir hale gelmiş hemde doğal güzellik katma adına çalışma yapılmıştır. Ürünlerimizin özellikleri aşağıda yazmaktadır. Ayrıca her türlü kurum ve özel alanların bahçe duvar üst çalışmaları ile birlikte pencere önü ferforje çalışmaları yapılabilmektedir.

Plastik Çit Korkuluk Avantajları

  • Estetik Görünüm: Plastik Çitler, farklı renk ve tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Bu nedenle, her türlü alanda kullanılabilecek estetik bir çözüm sunmaktadır.
  • Dayanıklılık ve Uzun Ömür: Plastik çitler, metal veya ahşap çitlere göre çok daha dayanıklıdır. Çürümez, paslanmaz ve böceklenmez. Bu nedenle, uzun yıllar boyunca bakım gerektirmeden kullanılabilir.
  • Hafif ve Kullanımı Kolay: Malatya plastik çit korkuluklar, metal veya ahşap çitlere göre çok daha hafiftir. Bu nedenle, taşınması ve montajı çok daha kolaydır.
  • Bakım Gerektirmez: Plastik çitler, herhangi bir bakım gerektirmez. Boyanması, cilalanması veya temizlenmesi gerekmez.
  • Uygun Fiyatlı: Plastik çitler, metal veya ahşap çitlere göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle, maliyeti düşürmek isteyenler için ideal bir çözümdür.
Detaylı Bilgi ve Sipariş için

Türkiye’nin dört bir yanından 0 216 352 15 25 müşteri hizmetleri.

106
Whatsapp
Merhabalar!
Başakçit Yetkilisi olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?
1